ALGUSE ASI I ALGUSE ASI II KEYBOARD PRO PEREKONNA EELARVE
 

ABI  

INTERNETIPOE KASUTAMINE

Enamikku siin müüdavaid programme saab tasuta alla laadida. Ilma kasutuslitsentsita töötavad nad tavalise demona. Kui mõni programm meeldima hakkas, siis saate osta kasutuslitsentsi. Ostmisvõimalused on olemas iga toote lehel. Litsentsitüüpe on erinevaid:

  • ühe kasutaja litsents - kodukasutajatele ja firmadele, installimiseks ühte arvutisse. Perkonna eelarve litsents on nimeline ja väljastatakse selle isiku nimele, kes on märgitud e-poes ostjaks.
  • koolilitsents - haridusasutustele, installimiseks kõikidesse arvutitesse
  • võrgulitsents - firmadele, installimiseks kuni 20 arvutisse
Soovi korral (näiteks kingituseks või püsiühenduse puudumisel) võite tellida ka programmi CD, mis saadetakse teile Eesti Posti kaudu pisipakina. NB! CD tellimine eeldab ka kasutuslitsentsi ostmist.

Ostukorvi lehel saate oma oste hallata - suurendada ostetava kauba kogust või neid korvist eemaldada. Kui olete soovitud kauba välja valinud, siis klõpsake Ostukorvi lehel Osta nupule. Järgmisel lehel tuleb sisestada oma andmed. Kuna litsents saadetakse teie meiliaadressile, siis on oluline jälgida, et see oleks õigesti kirjutatud. NB! @hotmail.com meilidele saadetud vastused võivad sattuda rämpsposti hulka. Kasutage võimaluse korral kodumaist meiliserverit. Kui pärst litsentsi ostmist 1-2 tunni jooksul ei ole teie meilile vastust saadetud, siis helistage numbril 50 14130.

Kui olete Hansapanga või SEB Ühispanga internetipanga klient, siis pärast ostu sooritamist saadetakse litsentsinumber automaatselt teie meiliaadressile. Asutused ja koolid, kes soovivad enne tasumist arvet saada, võivad valida makseviisiks tasumise pangaülekandega. Sel juhul saadetakse teile arve, mille alusel saate teha tavalise pangaülekande.

  Eestikeelne tarkvara Eesti programmeerijatelt Copyright © 1999 Ellermaa. september, 2005.